Model Maket Gemi Tasarım

Ahşap Model Tasarım olarak 20 yıldır model gemi tasarım, özel ahşap tasarım, model oyuncak tasarım işiyle uğraşan firmamız şimdilerde ahşap zeka oyunları, ahşap özel yapım ürünler de yapmaya başlayıp siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Maket model gemi tasarımı tamamen el işçiliği ve gerek bizlerin tasarımları ve gerekse de sizlerin isteklerine uygun 1-1 model maket gemi imalatı yapmaktayız. Ahşap model tasarım işine tamamen model gemi tasarımı ile girmiş bulunmaktayız ve odağımızdaki iş de budur fakat zaman için farklı isteklerede cevap verdik cevap vermeye devam edeceğiz.

İstediğiniz tasarımda maket model gemi yaptırmak yada istendiği taktirde adetli ve tamamen sizlerin isteklerine uygun model gemiler için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Model Gemi Tasarım Fiyatları

Model Gemi imalatı yapan Ahşap Model Tasarım olarak en uygun fiyat politikası ile çalışmakta olup model gemiciliği bir sektör olarak görüp ülkemizde medel gemi üretimi en düstrisini daha yaygın hale getirmek için temas ettiğimiz tüm müşterilerimize en uygun fiyat politikası ve üstün kalite ile model gemi yapmaktayız. Ahşap Model Tasarım olarak en önemli inovasyonumuz sadece özel tasarım ve el yapımı model gemi yapmak yani model gemi isteklerinize göre ve her istediğiniz model gemiyi yapmaktayız. Bunun için İstanbul/Bayrampaşa’daki ofisimize gelip özel tasarım isteklerinizi bizlere anlatabilirsiniz. Ahşap Model Tasarım olarak her ne kadar yerimiz İstanbul/Bayrampaşa’da olsa da Türkiye’nin her yerine iletişim kanallarımızdan bizlere ulaştığınız taktirde model gemi yapıp yollamaktayız. Yada elimizdeki sitemizde olan modellerden de istekde bulunabilirsiniz.

Ahşap Model Tasarım

0 532 567 52 06